PROFESJONALNA GINEKOLOGIA

Oferujemy poradnictwo z zakresu ginekologii. Pełna diagnostyka z zastosowaniem technik USG 3D i 4D. Przeprowadzamy bezbolesne badania drożności jajowodów oraz ocenę jamy macicy w ultrasonografii, bez konieczności ekspozycji na promienie RTG.OPIEKA NAD CIĄŻĄ

Naszymi pacjentkami opiekujemy się od okresu prekoncepcyjnego (przygotowanie do zajścia w ciążę), w trakcie jej trwania oraz po zakończonym połogu.BADANIA LABORATORYJNE

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama badań diagnostycznych oraz atrakcyjne pakiety badań dla ciężarnych zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.NOWA W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

Szanowni Państwo!

Od 1.07 wracamy do standardowych godzin otwarcia, czyli będziemy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30.

Przyjmujemy pacjentów z zachowaniem osobistych środków ochrony, tj. rękawiczkach, maskach, ewentualnie przyłbicy.
Prosimy, aby Państwo również przychodzili na wizyty w maskach lub przyłbicach. Obowiązuje również mycie rąk i ich dezynfekcja.

Pozostają w mocy teleporady i e-konsultacje, jednak dotyczy to jedynie kolejnej wizyty – wizyta na odległość nie może być Państwa pierwszą wizytą u nas!

Dziękujemy i zapraszamy serdecznie!
NASI SPECJALIŚCI


SPECJALISTA GINEKOLOGII, POŁOŻNICTWA I PERINATOLOGII

dr n. med. Jerzy Zwoliński


Ordynator Oddziału Położnictwa Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie. Wielkie serce, wieloletnie doświadczenie i wiedza.


Więcej informacji

REZYDENT GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

lek. Anna Śladowska-Zwolińska


W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Swoją pasję do tej dziedziny wyraża poprzez rozwój i certyfikację z różnych obszarów wiedzy oraz kompleksowe podejście do pacjentek.


Więcej informacji

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII

dr n. med. Magdalena Góralska


Internista-endokrynolog z zamiłowania. Stale aktualizuje wiedzę, służąc radą w najlepszy możliwy sposób.


Więcej informacji

TERAPEUTA, SEKSUOLOG KLINICZNY, DORADCA RODZINNY

Andrzej Komorowski


Osoba niezastąpiona dla wielu par, którym pomógł wyjść z kryzysu. Niesamowity człowiek o wielkim sercu i unikalnym podejściu, które sprawia, że wizyta u seksuologa nie jest niezręczna, a daje wymierne efekty.


Więcej informacji

FIZJOTERAPEUTA

mgr Joanna Głogowska


Wyróżniona absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu  na kierunku Fizjoterapia. Specjalizuje się w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej.


Więcej informacji

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII

lek. Agnieszka Niemczyk


Specjalista endokrynologii o konkretnym podejściu, budowanym na podstawie dowodów badań medycznych. Fachowa wiedza i jej zastosowanie w praktyce to cechy wyróżniające dr Niemczyk.


Więcej informacji

SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

dr n. med. Małgorzata Siergiej


Ginekolog-położnik z pasją, która doprowadziła ją ostatnio do obrony doktoratu z wyróżnieniem z zakresu ginekologii i położnictwa. Człowiek-dusza. Troskliwie opiekuje się pacjentkami, stosując najbardziej zaawansowaną medycynę EBM (ang. Evidence Based Medicine).


Więcej informacji

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, SPECJALISTA REUMATOLOGII

lek. Blanka Mioduszewska-Radzikowska


Reumatologią zajmuje się od wielu lat, będąc cenionym specjalistą z tego zakresu. Uwzględnia wszystkie aspekty życia i zdrowia pacjenta, dobierając leczenie odpowiednie dla danej osoby, co daje spektakularne efekty.


Więcej informacji

SPECJALISTA KARDIOLOGII

dr n. med. Beata Mierzejewska


Kardiolog praktykujący na co dzień w przyszpitalnym oddziale intensywnym. Widziała już wiele przypadków, zdobyte doświadczenie przekuwa w efektywne leczenie u swoich pacjentów w przychodni.


Więcej informacji