zdjecie anna sladowska poloznik ginekolog lekarz warszawa żytnia
ginekolog-położnik

dr Anna Śladowska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez cały tok studiów rozwijała swoje zainteresowania w zakresie ginekologii i położnictwa. Aktualnie jest lekarzem-rezydentem w Szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation, który uprawnia do przeprowadzania diagnostyki prenatalnej w I trymestrze ciąży (tzw. badanie genetyczne).

Przeszła międzynarodowe kursy i szkolenia z zakresu ultrasonografii (Visus - Wiedeń, Austria; kursy certyfikowane przez ISUOG - Wiedeń, Austria; liczne kursy w Polsce; intensywny kurs FMF - Londyn, Wielka Brytania). Dodatkowe, praktyczne szkolenie otrzymała na Uniwersytecie Św. Franciszka w Brazylii, gdzie pracowała z ambulatorium przyszpitalnym.

Płynnie mówi po angielsku, niemiecku i portugalsku. Na bieżąco śledzi rozwój medycyny, zarówno z zakresu ginekologii i położnictwa, jak również z dziedzin pokrewnych, które bezpośrednio łączą się z kompleksową opieką nad ciężarną.

Jest w trakcie prowadzenia badań w ramach studiów doktoranckich, które w niedługim czasie będzie finalizować. Świadczy szeroki zakres usług, od USG ginekologicznego, przez pobieranie cytologii i zakładanie wkładek domacicznych po USG położnicze i prowadzenie ciąży.