zdjecie anna sladowska poloznik ginekolog lekarz warszawa żytnia
terapeuta, seksuolog kliniczny,
doradca rodzinny

Andrzej Komorowski

Jako doradca rodzinny, terapeuta i seksuolog kliniczny z wieloletnią praktyką, hołduję psychomedycznemu modelowi diagnostyki i pomocy terapeutycznej. Dlatego też, od lat współpracuję z innymi doradcami , psychoterapeutami i lekarzami wielu specjalności. Pomagam i doradzam dorosłym w ich problemach indywidualnych, partnerskich jak i rodzinnych. Skupiam się głównie na pomocy i konsultacji psycho-interwencyjnej krótko i średnioterminowej. Nie prowadzę psychopomocy dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Zajmuję się również elementami mediacji, coaching`u, prezentacji medialnej, psychodoborem kadr oraz szeroko rozumianą sferą edukacji i publicystyki (telewizja, radio i prasa) w zakresie problemów społecznych. Jestem wykładowcą akademickim i działam w szeregu towarzystw naukowych oraz kultury i sztuki (m in. Polskie Towarzystwo Terapeutyczne, Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, Międzynarodowe Stowarzyszenie "Przyszłość Mediów" oraz Towarzystwo im. F. Chopina)

Posiadam certyfikaty uprawnień zawodowych:

  • Certyfikat Doradcy Rodzinnego - Towarzystwa Rozwoju Rodziny,
  • Certyfikat Doradcy w Problemach Małżeńskich i Rodzinnych - Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego,
  • Certyfikat Specjalisty w zakresie Edukacji Seksualnej - Instytutu Zdrowia Seksualnego TRR,
  • Certyfikat Seksuologa Klinicznego - Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Certyfikaty Syperwizora w zakresie:

Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych Problemów Małżeńskich i Rodzinnych Swoje credo życiowe i zawodowe polecam zarówno moim Przyjaciołom jak i Klientom/Pacjentom. Opiera się ono na maksymie Fiodora Dostojewskiego: "Życie to raj, którego klucze są w naszych rękach".

Strona WWW